Alatskivi spordiklubi Juku käsipallihooaja lõpetas Tallinn Handball Cup

Alatskivi spordiklubi Juku käsipallipoisid- ja tüdrukud osalesid 9.-11. juunil esmakordselt Tallinn Handball Cupil, kus osalesid lisaks Eesti klubidele ka Läti ja Leedu ning Norra klubid. Kolmepäevase ürituse esimesel päeval oli 2013 vanuseklassis osalevatel tüdrukutel väliväljakutel kaks alagrupi mängu, kus mindi esimeses mängus võistlustulle Läti klubiga, mis võideti seisuga 22:15. Päeva teises pooles tuli leppida kaotusega varasemalt tuttava Reval-Sport/ Lasnamäe 1 võistkonna vastu. Teisel päeval oli tüdrukutel 3 alagrupi mängu. Tüdrukud läksid päevale vastu enesekindlalt ja rõõmsalt, kuid pidid vastu võtma 3 kaotust. Reipalt mindi viimasel päeval 9.-10. kohta mängima, kus saavutati emotsionaalses ja tasavägises mängus võit seisuga 8:5 ning turniirilt 9. koht. Spordiklubi Juku poiste käsipallimängud toimusid esimesel ja teisel päeval kooli spordisaalis, kus päeva esimesel mängul suudeti veel poolaja lõppedes viigiseisuga 11:11 Läti klubi kannul püsida, kuid teise poolaja lõppedes ei suudetud enam vastasega sammu pidada ning Juku poisid kaotasid mängu seisuga 18:25. Teisel päeval oli poistel veel kaks alagrupi mängu. Esimene mäng nendest sujus kuni teise poolaja lõpuni väga pingeliselt ja tasavägiselt, kus mindi vastu turniiri korraldaja klubi HC Tallasega, kuid Alatskivi SK Juku noormehed kaotasid lõpuni pingutades siiski 15:16. Teine mäng oli jällegi vastaste, Leedu mängijate kasuks. Alatskivi spordiklubi Juku poiste kolmanda päeva kaks kohamängu toimusid väliväljakutel, kus võideti mõlemad mängud ning kokkuvõttes saavutasid Juku käsipallipoisid 10. koha.
Alatskivi spordiklubi Juku tüdrukute käsipallivõistkonnas mängisid Maibel Pärn, Grete Ilves, Mirtel Lahesoo, Kaily Eliise Peedo, Miia Tens, Grethel Koch, Laura Kiuru ja Getter Pavlov.
Alatskivi spordiklubi Juku noormeeste käsipallivõistkonnas Alvar Must, Uku Suursild, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Kaur Kruusaauk, Ruudi Suursild, Venriko Vulf ja Mathias Alois Katsan.
Järgmised käsipallipallivõistlused toimuvad juba liivaväljakutel.